Yayın Akışı Türkiye Saatine Göredir.


21 Ekim Çarşamba

13:00 Erokspor - Arnavutköy Bld.

Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

13:30 Giresunspor - Adanaspor

Spor Toto 1. Lig
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

16:00 Adana Demirspor - Ümraniyespor

Spor Toto 1. Lig
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:00 Altınordu - Altay

Spor Toto 1. Lig
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:00 Balıkesirspor - Boluspor

Spor Toto 1. Lig
Linkler: Kanal Max 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:00 Fethiyespor - Nazilli Bld.

Spor Toto 1. Lig
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:30 Hamburg - Erzgebirge Aue

Almanya Bundesliga 2
Linkler: Kanal Max 2 HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:30 AEK - Tsmoki Minsk

FIBA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Tivibu 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 Real Madrid - Shakhtar Donetsk

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 Salzburg - Lokomotiv Moskova

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:00 Bursaspor - Gran Canaria

Eurocup
Linkler: Tivibu 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

21:30 BS Sassari - Galatasaray

FIBA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

21:30 Cholet Basket - Hapoel Holon

FIBA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Tivibu 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Bayern Münih - Atletico Madrid

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Ajax - Liverpool

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Manchester City - Porto

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Inter - Monchenglabach

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Bein 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Midtjylland - Atalanta

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Olympiakos - Marsilya

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal Max 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Virtus Bologna - Monaco

Eurocup
Linkler: Kanal Max 2 HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!
22 Ekim Perşembe

13:00 Erbaaspor - Yozgatspor

Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

13:30 Tuzlaspor - Ankaraspor

Spor Toto 1. Lig
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

15:00 Derince Bld. - Çankaya FK

Ziraat Türkiye Kupası (ZTK)
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

16:00 İstanbulspor - Akhisarspor

Spor Toto 1. Lig
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:00 Menemenspor - Bursaspor

Spor Toto 1. Lig
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:00 Bucaspor - Somaspor

Spor Toto 1. Lig
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 Young Boys - AS Roma

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 CSKA Sofya - Cluj

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 Dundalk - Molde

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 Rapid Wien - Arsenal

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 B.Leverkusen - Nice

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 Hapoel Beer Sheva - Slavia Prag

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Dazn 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 Standard Liege - Rangers

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max 2 HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 Lech Poznan - Benfica

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal 99
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 PSV - Granada

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Bein Haber
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 PAOK - Omonia

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Tivibu 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 Napoli - AZ Alkmaar

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Tivibu 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:55 Rijeka - Real Sociedad

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:00 Zalgiris Kaunas - Valencia Basket

THY Euroleague
Linkler: Bein 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

21:00 Panathinaikos - Fenerbahçe Beko

THY Euroleague
Linkler: Kanal 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

21:45 Kızılyıldız - CSKA Moskova

THY Euroleague
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Braga - AEK Athens

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal 99
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Leicester City - Zory Luhansk

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: NBA TV
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Sparta Prag - Lille

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Tivibu 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Celtic - AC Milan

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 M.Tel Aviv - Karabağ

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Villarreal - Sivasspor

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Tottenham - LASK

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Dinamo Zagreb - Feyenoord

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Wolfsberg - CSKA Moskova

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Bein Haber
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Hoffenheim - Crvena Zvezda

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!
23 Ekim Cuma

19:30 Regensburg – Braunschweig

Almanya Bundesliga 2
Linkler: Sky 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

19:30 Nürnberg – Karlsruhe

Almanya Bundesliga 2
Linkler: Sky 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:00 Kasımpaşa - Göztepe

Spor Toto Süper Lig
Linkler: Kanal 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:00 Khimki Moskova - Maccabi Fox

THY Euroleague
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

21:30 Bayern Münih - Olympiakos

THY Euroleague
Linkler: Dazn 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

21:30 Stuttgart - Köln

Almanya Bundesliga
Linkler: Sky 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

21:45 Sassuolo - Torino

İtalya Serie A
Linkler: Sky 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Barcelona - Real Madrid

THY Euroleague
Linkler: Sky 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Rennes - Angers

Fransa Ligue 1
Linkler: Tivibu 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Aston Villa - Leeds United

İngiltere Premier Lig
Linkler: Kanal 9
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:00 Elche - Valencia

İspanya La Liga
Linkler: Kanal Max HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!